SORGUN VE KAVUŞ CUMA NAMAZI SONRASI VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ile birlikte Karahüyük Büyük Camii’nde Karahüyük Mahallesi sakinleriyle buluştu. Vatandaşlarla tek tek hasbihal eden Sorgun ve Kavuş, bu buluşmanın ardından Karahüyük Emekliler Lokalinde emeklileri ziyaret ederek sıcak bir sohbet gerçekleştirdi.

Her Cuma günü farklı bir mahallede Cuma Namazı sonrası vatandaşlarla buluşan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’un bu haftaki adresi Karahüyük Büyük Camii oldu. AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun’un da Başkan Kavuş’a eşlik ettiği ziyarette AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, AK Parti Meram Gençlik Kolları Başkanı Melih Sefa Danışık ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

 

BAŞKAN KAVUŞ; “HEMŞEHRİLERİMİZLE HER BULUŞMAMIZ MERAM’A BİR ARTI KATIYOR”

 

Kılınan Cuma Namazı sonrasında vatandaşlarla tek tek hasbihal eden Milletvekili Ahmet Sorgun ve Başkan Mustafa Kavuş, mahalle sakinleriyle istişare edip, talep ve beklentileri dinlediler. Hemşehrileriyle bir araya geldikleri, iç içe oldukları her anın hem kendileri hem de hizmetleri açısından çok önemli ve değerli olduğunu kaydeden Başkan Kavuş, “Cuma Buluşmalarımız, tüm bir araya gelişlerimizin arasında çok daha özel bir yere sahip. Hem hemşehrilerimizin bu bayram gününü kutluyor, hem de sıcak ve samimi bir etkileşim içinde oluyoruz. Bu buluşmalar sonuçları itibariyle hem onlar hem de bizler için büyük yararlar sağlıyor” diye konuştu.     

 

            MİLLETVEKİLİ SORGUN; “ALLAH BÜYÜKLERİMİZİN DUASINDAN BİZİ MAHRUM BIRAKMASIN”

 

AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ve Başkan Mustafa Kavuş, Cuma Buluşması sonrasında da Karahüyük Emekliler Lokali’ni ziyaret ettiler. Burada da emeklilerin sohbetlerine katılan her iki isim onlarla hasbihal ettiler. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak diğer tüm oluşumlardan farklı, seçim olsun olmasın her daim vatandaşlarla bir araya geldiklerinin altını çizen Milletvekili Sorgun, “AK Parti hizmet erlerinin bir araya gelerek oluşturduğu bir partidir. Bizim için her vatandaşlarımıza hizmetkar olarak onların duasını almak çok önemlidir. Ama büyüklerimizin duasını almak çok daha önemli. Bu sebeple her fırsatta büyüklerimizle bir araya geliyor, belediyelerimizin lokallerini ziyaret ediyor, onların isteklerini yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Bugün de Başkanımız Mustafa Kavuş ile birlikte Karahüyük Emekli Lokalimizi ziyaret ederek hatırlarını sorduk. Allah onları başımızdan eksik etmesin” dedi.

 

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler