OKÇULUKTA MERAM BELEDİYESPORLU EMİRHAN’DAN TÜRKİYE REKORU
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Büyük Taarruz'un 100. yılı dolayısıyla düzenlenen Zafer Kupası Yıldızlar Gençler Açık Hava Puta Koşusu, Kütahya'da yapıldı. Meram Belediyesporlu Emirhan Gerez, sıralama atışları sonucu Türkiye rekoru kırarak altın madalyaya uzandı.

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu (TGTOF) tarafından Kütahya Okmeydanı Geleneksel Türk Okçuluk Tesisleri'nde düzenlenen ve iki gün süren şampiyonada, kadın ve erkekler kategorilerinde 14-17 yaş aralığında yaklaşık 500 sporcu yarıştı.

 

Meram Belediyesporlu Emirhan Gerez yıldız erkeklerde müsabakalara çıkarken sıralama atışları sonucu Türkiye rekoru kırdı. Emirhan, şampiyonada altın madalya almaya hak kazandı. Meram Belediyesporlu Hikmet Sena Çoğal ise genç kızlarda çıktığı müsabakalarda 2. Olarak gümüş madalyaya uzandı.

 

BAŞKAN KAVUŞ’TAN ŞAMPİYON OKÇULARA TEBRİK

 

Meram Belediyespor’un ulusal ve uluslararası karşılaşmalarda gösterdikleri başarıların gelenek haline geldiğini ifade eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Sporcularımız her zaman olduğu gibi bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Son olarak Kütahya’da düzenlenen Zafer Kupası müsabakalarında Türkiye rekoru kırarak altın madalya kazanan Emirhan Gerez ve başarılı bir performans sergileyerek gümüş madalya kazanan Hikmet Sena Çoğal kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Sporcularımızın yetişmesine verdikleri katkı dolayısıyla hocalarımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum” şeklinde görüş belirtti.

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler