MERAM TÜRK OKÇULUĞU TAKIMINDAN ÖNEMLİ BAŞARI
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediyespor Türk Okçuluğu Takımı, Minikler Açık Hava Puta Türkiye Şampiyonası'nda, 12-13 Yaş Minik Kızlar Takım yarışmasında ikinciliği göğüsledi. 8-9 Yaş Minik Kızlar bireysel kategoride yarışan Nazlı Hilal Kavak da yarışmada gümüş madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

Meram Belediyespor Türk Okçuluğu Takımı, 7-9 Temmuz 2023 tarihleri arasında Türkiye Geleneksel Türk Okçuluğu Federasyonu tarafından düzenlenen Minikler Açık Hava Puta Türkiye Şampiyonası'nda bir önemli başarının daha altına imza attı.

 

            BAŞKAN KAVUŞ’TAN SPORCULARA TEBRİK

 

570 sporcunun yer aldığı şampiyonaya 15 sporcu ile katılan Meram Belediyespor, Zeynep Ebrar Yıldırım, Ebrar Ece Büyükcura ve Elif Temel’den oluşan  12-13 Yaş Minik Kızlar Takımı, turnuvada  ikinciliği göğüsleyerek gümüş madalyaya uzandı. Turnuva sonucunda Meram Belediyespor Kulübü'nden Nazlı Hilal Kavak 42 puan ile 8-9 Yaş Minik Kızlar bireysel kategoride ikinci olma başarısı yakaladı. Dereceye giren sporcuların dışında 12- 13 yaş erkekler bireysel kategorisinde Mustafa Kerem Ayrancı 4. olurken,  ayrıca 5 sporcu da sıralamada  ilk on içerisinde yer alma başarısı gösterdiler. Meram Belediyespor Türk Okçuluğu Takımı ve Nazlı Hilal Kavak ile takım antrenörlerini  alınan dereceler ve başarılı sonuçlar nedeniyle tebrik eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, takımın ve sporcuların başarılarının devamını temenni etti.

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler