MERAM BELEDİYESPORLU EMİRCAN’DAN ALTIN MADALYA
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediyesporlu Emircan Abdullah Beserek 8. Uluslararası Wako Dünya Kupasında büyük bir başarının altına imza atarak şampiyonluğa uzandı. Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, 42 ülkeden 3 bin 549 sporcunun katıldığı şampiyonada 71 kiloda altın madalya kazanan Emircan’ı ve antrenörlerini tebrik etti.

Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun 2023 yılı faaliyet programında yer alan 8. Turkish Open WAKO Dünya Kupası 17-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Wako Dünya Kupası’na 71 kg’da katılan Meram Belediyesporlu Emircan Abdullah Beserek K1 branşında dünya şampiyonu oldu. Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, 42 ülkeden 3 bin 549 sporcunun katıldığı kupada altın madalya kazanarak Meram’ın gururu olan Emircan’ı ve antrenörlerini tebrik etti.

 

BAŞKAN KAVUŞ; “MERAM BELEDİYESPOR İSMİ HER ZAMAN BAŞARI İLE BİRLİKTE ANILIYOR”

Meram Belediyespor Kulübü’nün hem kendilerini hem de tüm ilçeyi şampiyonluklara ve büyük başarılara alıştırdığını ifade eden Başkan Mustafa Kavuş, “Emircan’ın ve antrönerlerinin şahsında tüm camiamızı canı gönülden debrik ediyorum. Meram Belediyespor ismi her zaman başarı ile birlikte anılıyor. Gerek ulusal gerekse uluslararası platformlarda ilçemizi en güzel şekilde temsil ediyor, Meram ismini sınırlarımızın ötesine taşıyorlar. Bu tabi ciddi bir gayret, büyük bir emek ve yoğun eforun sonucu. Başarı için ter döken tüm sporcularımızı, antrenörlerini ve bu başarıların altında imzası olan tüm kulüp yöneticilerimizi tebrik ediyor, her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler