MERAM BELEDİYESPOR’DAN KİCK BOKS TURNUVASINDA 7’DE 7
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediyesporlu sporcular, katıldığı müsabakalarda gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Türkiye Kick Boks Turnuvası’na 7 sporcu ile katılan Meram Belediyespor 7 Madalya ile döndü.

Yurtiçi ve yurtdışındaki müsabakalarda elde ettiği başarılarla adlarından sıkça söz ettiren Meram Belediyesporlu sporcular, Ordu’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Turnuvası’na da damga vurdu.

 

6000 SPORCUNUN KATILDIĞI TURNUVADA 7 MADALYA

 

Yaklaşık 6000 sporcunun katıldığı turnuvada Meram Belediyespor 7 sporcusuyla katılırken, tüm sporcular madalya kazanma başarısı gösterdi. Meram Belediyesporlu Sabriye Gür 70 kiloda,  Sudenaz İlisulu 65 kiloda ve  Emircan Beserek ise 52 kiloda 1.’liği göğüsledi. Ahmet Uğur 91 kiloda ve Muzaffer Karabulut 54 kiloda 2. olurken, Serdar Çınar 63,5 kiloda, Şeyma İyiel 65 kiloda 3.’lük madalyası kazandı.

 

“MERAM BELEDİYESPOR’UMUZ BAŞARILARINA YENİLERİNİ EKLİYOR”

 

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram Belediyespor’un başarılarına yenilerini ekleyerek yoluna devam ettiğini kaydetti. Başkan Kavuş, genç sporcuları tebrik ederken şunları söyledi; “Sporcularımızın çıktıkları müsabakalardaki kazanma arzuları bizleri çok mutlu ediyor. Tüm branşlarımızda elde edilen başarılar ise gösterilen çaba ve azmin eser. Sporun insan hayatına kazandırdığı değeri biliyor ve Meram Belediyesporumuzu çok önemsiyoruz. Sporcular da verdiğimiz desteğin karşılığı olarak turnuvalardan madalya ile dönüyorlar. Kick Boks Turnuvası’na katılan ve madalyalarla dönen gençlerimizi tebrik ediyor, ailelerine ve hocalarımıza teşekkür ediyorum”

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler