MERAM BELEDİYESPOR’DA ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Katıldıkları müsabakalarda başarı gösteren Meram Belediyespor’un Taekwondo, Kick Boks ve Wushu branşındaki sporcuları Meram Belediye Meclisi’nde düzenlenen törenle ödüllendirildi. Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, elde edilen başarıların çok kıymetli olduğunu belirterek sporcularla gurur duyduklarını ifade etti.

 

Meram Belediyesporlu sporcular, gerek ulusal gerekse uluslararası müsabakalarda elde ettikleri başarılarla göz doldurmaya devam ediyor. Meram Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Meram Belediyespor'da, düzenlenen organizasyonlardan dereceyle dönen sporcular altınla ödüllendirildi. Meram Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen programa Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri, sporcular ve antrenörleri katıldı.

 

ÖDÜLLERİNİ BAŞKAN KAVUŞ’UN ELİNDEN ALDILAR

 

Brezilya’da düzenlenen İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları’nda olimpiyat ikincisi olan Selma Canlı ve Muhammed Bilici teakwondo branşında ödüllerini alırken, Kick Boks branşında Dünya Kick Boks Kupası’nda dünya birincisi olan Emircan Beserek, dünya üçüncüsü olan Serdar Çınar ve Sabriye Gür ödüllendirildi. Wushu branşında ise Bulgaristan’da düzenlenen Avrupa Wushu Kungfu Şampiyonası’nda iki Avrupa birinciliği ve bir Avrupa ikinciliği alan Sıla Özge Öden, Avrupa birinciliği, Avrupa ikinciliği ve Avrupa üçüncülüğü elde eden Aynur Murat ve Avrupa ikincisi olan Betül Demirbaş ödüllerini Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’un elinden aldı.

 

“SADECE MERAM’I VE KONYA’YI DEĞİL ÜLKEMİZİ TEMSİL EDİYORLAR”

 

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram Belediyespor’un başarılarına her geçen gün yenilerini eklediğini kaydederek, “Sporcularımız her zaman olduğu gibi bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Elde edilen başarılar gerçekten çok kıymetli. Sadece Meram’ı ve Konya’yı değil, ülkemizi uluslararası müsabakalarda temsil ediyorlar. Gösterdikleri başarılarla hepimizi her dönem mutlu ediyorlar. Son 3 yıllık süreçte katıldıkları müsabakalarda bizleri sürekli olarak gururlandıran sporcularımızı tebrik ediyor, onları yetiştiren hocalarımıza ve spora teşvik eden ailelerimize teşekkür ediyorum” şeklinde görüş belirtti.

 

Sporcular da her zaman yanlarında olduğu için Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’a teşekkür ederken program çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler