Meram 4. Geleneksel Tenis Turnuvası nefes kesti
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediyesi tarafından düzenlenen Meram Geleneksel Tenis Turnuvası’nın dördüncüsü nefes kesen karşılaşmalara sahne oldu. Aşkan Muhammet Yürükuslu Spor Tesisi'nde gerçekleştirilen turnuva sonunda kadınlarda Şerife Sena Özdemir, erkeklerde ise Affan Narin şampiyon oldu.

Meram Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği ‘Geleneksel Tenis Turnuvası’nın dördüncüsü final karşılaşmaları ile son buldu. 19 ila 56 yaş aralığında 78 sporcunun katıldığı turnuva, Muhammet Yürükuslu Spor Tesisi'nde gerçekleştirildi. Birbirinden heyecanlı karşılaşmalar sonucunda bayanlarda Şerife Sena Özdemir birinci, Münevver Betül Durak ikinci, Şeyma Arıkan ise üçüncü oldu. Erkeklerde Affan Narin şampiyon olurken, Mehmet Göksu ikinciliği, Bayram Yıldız ise üçüncülüğü göğüsledi. Şampiyonlar ödüllerini Meram Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şenyiğit’in elinden aldılar.                                                    

BAŞKAN YARDIMCISI AHMET ŞENYİĞİT; “MERAM’DAKİ SOSYAL YAŞAMA KATKI SUNMAKTAN MUTLUYUZ”

 

Ödül töreninde konuşan Meram Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şenyiğit, tenis severlerlerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Turnuvaya katılan tüm spor ve tenis severleri gösterdikleri performans sebebiyle tebrik eden Şenyiğit; “Turnuvaya katılan her sporcumuz gösterdikleri azim ve gayret sebebiyle bizim nazarımızda birer şampiyondur. Belediyecilik hizmetlerimizin yanında, spora, eğitime ve tüm sosyal hayata dokunan bir anlayış içinde hareket ediyoruz. Özellikle sporu bir hayat biçimi olarak benimseyen, başarıyı hedefleyen ve bunun için büyük gayret gösteren bir nesil yetiştirmek amacıyla elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Bugün de bu gayretlerimizin meyvelerini toplamaktan mutlu ve gururluyuz” diye konuştu.

 

Haber Görselleri

Yayın Tarihi: 11 Mayıs Perşembe - 2023 12:00:00
Diğer Haberler Tüm Haberler