HİZMET SEKTÖRÜNDE 250 KİŞİLİK DEV ORDU İLE HİZMET VERİYOR
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, belediye iştiraki olan PELİTAŞ A. Ş.’nin uygulamalı eğitimlerini başarıyla tamamlayan personeline sertifikalarını verdi. PELİTAŞ kafe ve restoranlarının hizmet sektöründe hızlı ve emin adımlarla büyüdüğüne dikkat çeken Başkan Kavuş, “hizmet sektöründe 250 kişilik dev kadromuzla Konyalı hemşehrilerimize hizmetin en iyisini veriyoruz” dedi.

Meram Belediyesi’nin iştiraki olan PELİTAŞ A. Ş. tarafından personeline verilen Restoran ve Servis, Gastronomi ve Mutfak Uygulamaları Eğitimlerini başarıyla tamamlayanlara katılım belgeleri, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş tarafından takdim edildi. Meram Belediyesi Tantavi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen törene Başkan Mustafa Kavuş ile birlikte PELİTAŞ A. Ş. yöneticileri ve personeli katıldı.

 

            BAŞKAN KAVUŞ; “TEMEL İLKEMİZ BU İŞLERİN YA EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ YA DA HİÇ YAPMAYACAĞIZ OLDU”

Sertifika törenindeki konuşmasına, bugüne kadar ortaya koydukları başarılı çalışmalarla hizmet sektöründe marka olma yolunda ciddi ve önemli adımlar atan PELİTAŞ yönetimine ve tüm çalışanlarına teşekkür ederek başlayan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, süreklilik arz eden bu eğitimlerin şirketin markalaşma stratejisini başarılı bir şekilde hızlandırdığına vurgu yaptı. Bu gayretli çalışmalar neticesinde PELİTAŞ A. Ş. bünyesinde Konya’ya hizmet veren 9 restoran kafe ve 6 büfenin sektör içerisindeki payının ve pazar büyüklüğünün hızla arttığını ifade eden Başkan Kavuş, “Temel ilkemiz, ‘bu işlerin ya en iyisini yapacağız ya da hiç yapmayacağız’ oldu. Biz en iyisini yapmayı seçtik. İşte 250 kişilik dev kadrosuyla PELİTAŞ kafe, restoran ve büfeleri bu işi layıkıyla yaparak insanımızın güven ve memnuniyetini fazlasıyla yakaladı” diye konuştu.    

 

            BAŞKAN KAVUŞ; “EĞİTİMLER, HİZMETTE KALİTE STANDARTLARIMIZI EN YÜKSEĞE TAŞIDI”

Kafe ve restoranların markalaşmaları yolunda verilen bu eğitimlerin önemli bir kilometre taşı olduğuna vurgu yapan Başkan Mustafa Kavuş, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Hizmet sektöründe ürünlerinizin kalitesi kadar hizmetlerinizin ve sunumlarınızın kalitesi de önemlidir. Kalite aynı zamanda ürününüz kadar personelinizin performanslarının hatasız olarak gerçekleşmesidir ve bu sebeple bizim için stratejik bir kavramdır. Biz personelimizin bu kavramı en güzel şekilde özümsemesi ve hizmete yansıtması adına bu eğitimleri gerçekleştirdik.  Eğitimlerimizin, her yönüyle başarılı olduğunu da gerek insanlarımızın geri dönüşlerinden gerekse yakaladığımız başarı grafiğinden anlıyoruz. Misafirlerimizin beklentilerini karşılamak adına daha güzelini en nitelikli şekilde sunmaya ve ilerlemeye devam edeceğiz.”

Başkan Kavuş, konuşmasının ardından Restoran ve Servis, Gastronomi ve Mutfak Uygulamaları Eğitimlerini başarıyla tamamlayan PELİTAŞ A.Ş. personeline sertifikalarını ve plaketlerini verdi.  

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler