BİZİM MERAM’DA MAHALLE ŞENLİKLERİ TÜM COŞKUSUYLA SÜRÜYOR
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Bizim Meram’da Bisiklet Yarışları ve Mahalle Şenlikleri’ Meram’ın farklı mahallelerinde tüm coşkusuyla devam ediyor. Sağlık, Gödene, Melikşah, Aşkan, Alavardı ve Kızılören Mahalleleri’nde düzenlenen etkinliklerde vatandaşlar doyasıya eğlendi.

Meram Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Bizim Meram’da Bisiklet Yarışları ve Mahalle Şenlikleri’ tüm hızıyla devam ediyor. Meram’ın Sağlık, Gödene, Melikşah, Aşkan, Alavardı ve Kızılören Mahalleleri’nde gerçekleştirilen etkinliklerde çocuklar ve mahalleliler orta oyunu, maskot, illüzyonist, palyaço gösterileri ve konser ile doyasıya eğlendiler. Başta çocuklar olmak üzere tüm mahalle sakinleri, gerçekleştirilen etkinliklerden dolayı Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’a teşekkür etti.  

BAŞKAN KAVUŞ: “HEMŞEHRİLERİMİZİN MUTLULUĞU HER ŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ”

Etkinliklerle ilgili açıklamalarda bulunan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, şenliklerin Meram’da yaşayan mahalle sakinleriyle buluşmak için güzel bir vesile olduğunu dile getirerek, “Bizler bu etkinliklerle, cennet kokulu çocuklarımızla ve mahalle sakinlerimizle birlikte oluyor, onların mutluluğuna şahitlik ediyoruz. Bir diğer taraftan da mahalle sakinlerimiz arasındaki kaynaşmayı artırarak o eski mahalle kültürümüzü diri tutmaya gayret gösteriyoruz. Bu programların sonunda hemşehrilerimizin mutluluğu bizim için her şeyden daha önemli” dedi. 

BAŞKAN KAVUŞ: “ÇOCUKLAR İÇİN YAPTIĞIMIZ ETKİNLİKLERİN YERİ BAMBAŞKA”

Göreve geldikleri günden bu yana çalışmalarını Meram’da yaşayan tüm bireylere yönelik olarak planladıklarını belirten Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Meramlı hemşehrilerimizle bir araya gelmekten ve ilçeye hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımız için yaptığımız etkinliklerin ise yeri bambaşka. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların daha mutlu ortamlarda yaşam sürebilmelerinin yanı sıra psikolojik ve fiziksel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim Meram’da Bisiklet Yarışları ve Mahalle Şenlikleri programımızda bu amaca hizmet eden kıymetli bir organizasyon oldu. Etkinlikleri düzenlediğimiz ilk günden bu yana katılım sağlayarak sevincimizi paylaştığımız tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bisiklet yarışları ve şenlikler, farklı mahalllerimiz ile devam edecek” şeklinde görüş belirtti.

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler