BAŞKAN KAVUŞ’TAN YAZ SPOR OKULU ÖĞRENCİLERİNE SÜRPRİZ ZİYARET
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, eğitimleri tüm hızıyla devam eden yaz spor okulu öğrencilerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Çocuklar ve gençler karşılarında Başkan Kavuş’u görmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşarken, Başkan Kavuş da eğitimlerine katılarak öğrencilerle birlikte ter döktü.

5-15 yaş aralığındaki çocuk ve gençlerin dolu dolu bir yaz geçirmelerini sağlamak hedefiyle Meram Belediyesi tarafından düzenlenen yaz spor okullarında eğitimler tüm hızıyla devam ederken Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, eğitim gören çocuklara sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Mustafa Kavuş, 3 bin 500’e yakın çocuk ve gencin eğitim gördüğü yaz spor okulunda gerçekleştirdiği ziyarette, çocuk ve gençlerle sohbet ederek, eğitim ve oyunlarında da onlara eşlik etti.  

 

            BAŞKAN KAVUŞ; “ÇOCUKLARIMIZIN ŞEVK VE HEYECANI BİZİ GELECEK ADINA UMUTLANDIRIYOR”

 

Ziyareti hakkında yaptığı açıklamada yaz spor okullarının artık Meram için geleneksel bir hal aldığına dikkat çeken Başkan Kavuş, okulun çocuklara ve gençlere tatillerini en güzel şekilde geçirmelerine olanak sunduğunu hatırlattı. Her dönem içinde yaz spor okulunda eğitim alan öğrencileri ziyaret ederek onların motivasyonunu artırmayı da amaçladığını belirten Başkan Kavuş, açıklamasını şöyle sürdürdü; “Bu okul, gelecek nesillerimizin yeni şeyler öğrenip yeni arkadaşlıklar kurmaları için güzel bir fırsat sunuyor. Binlerce öğrencimizin bu fırsatı en güzel değerlendirdiklerini görmek bizleri bir hayli memnun ediyor. Çocuklarımızın tatili en iyi şekilde değerlendirmeleri, sosyalleşmeleri, spor yapmaları bizleri gelecek adına umutlandırıyor. Bize bu umudu aşıladıkları için çocuklarımıza da ebeveynlerine de çok teşekkür ediyorum.”

 

9 AYRI TESİSTE 11 BRANŞTA EĞİTİMLER VERİLİYOR

 

Çocuk ve gençlerin, futbol, basketbol, voleybol, okçuluk, kort tenisi, masa tenisi, yüzme, cimnastik, wushu, kick boks ve taekwondo branşlarında eğitim aldıkları Meram Belediyesi Yaz Spor Okulları; Aşkan Muhammet Yürükuslu Spor Tesisi, Rabia Spor Merkezi, Nazmiye Muslu Spor Tesisi, Lalebahçe Spor Tesisi, Dere Sosyal Tesisleri, Recep Tayyip Erdoğan Spor Tesisleri, Efor Halı Saha, Osmangazi Halı Saha, Yeniyol Halı Saha’da yapılıyor. Nesilleri sporla buluşturan ve eğlenceli bir tatil dönemi geçirmelerini sağlayan Meram Yaz Spor Okulları’nda eğitimler, 21 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler