BAŞKAN KAVUŞ’TAN BAYRAMDA MESAİ YAPACAK ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA ZİYARET
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Kurban Bayramı ve 9 günlük tatil süreci boyunca mesaide olacak mesai arkadaşlarıyla biraraya geldi. Başkan Kavuş Meram ailesinin bir parçası olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, personellerin bayramlarını tebrik etti.

Meram Belediyesi’nde ekipler, Kurban Bayramı ile birlikte 9 günlük tatil süreci boyunca, ilçede yaşayanların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması adına tüm hazırlıklarını tamamladı. Belediyeye bağlı ekipler nöbet sistemine göre çalışmalarına devam edecek ve vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda gelecek taleplere cevap verilecek.

 

Bu kapsamda Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Kurban Bayramı arefesinde Arif Bilge Tesisleri’ndeki personellerle bir araya geldi. Sabah saatlerinde tesislere gelen Başkan Kavuş, bayramla birlikte 9 günlük tatil süreci boyunca mesaide olacak personellere kolaylıklar dileyerek, bayramlarını tebrik etti. 

 

“MERAM AİLESİNİN PARÇASI OLMAKTAN MUTLU VE GURULUYUM”

 

Personellerle sohbet ederek, hatırlarını soran Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, burada yaptığı konuşmada, “Hangi birimimizde hangi görevi yapıyor olursa olsun tüm mesai arkadaşlarımız Büyük Meram Ailesi’nin bir parçası. 18 yıllık belediyecilik tecrübemde şunu rahatça söyleyebilirim ki Meram ailesinin bir parçası olmaktan mutlu ve gururluyum. Gece gündüz demeden hemşehrilerimizin daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürebilmesi için sizlerle omuz omuza çalışıyoruz. Bayramda da hizmetlerin aksamaması adına yine hep birlikte mesaiye devam edeceğiz. Verdiğiniz emekler dolayısıyla hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Öte yandan, Meram’da bayram boyunca vatandaşların temizlik ile ilgili taleplerinin 0332 331 00 08 nolu iletişim numarasından, zabıta ekiplerine iletecekleri taleplerin ise 0332 353 73 66 iletişim numarasından alınacağı hatırlatıldı.

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler