BAŞKAN KAVUŞ SABAH NAMAZINDA ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş sabah namazı için Kapu Camii’nde biraraya gelen Muhittin Güzelkılınç  İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ile buluşarak çorba ikramında bulundu. Sabah namazı buluşmasının buluşmaların en güzeli olduğunu belirten Kavuş, öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş farklı etkinliklerle ilçedeki çocuk ve gençlerle buluşmaya devam ediyor. Sabah namazını Kapu Camii’nde Muhittin Güzelkılınç  İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ile kılan Başkan Mustafa Kavuş ve Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca öğrencileri belediye binasında misafir ederek çorba ikramında bulundu.

 

BAŞKAN KAVUŞ; “BULUŞMALARIN EN GÜZELİYDİ”

 

Öğrencilerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten Başkan Kavuş,  “Bugün sizlerle sabah namazında buluştuk.  Bu buluşmaların en güzeliydi. Sizleri hem camiye alıştıran hem hayatın içine dahil ederek çalışamalar yapan, emek harcayan değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum. Hayatınız namazsız olmasın. Allah sırat-ı müstakimden ayırmasın. Öğrenmeden daha önemli iş, öğrendiklerimizi hayata geçirmektir. Allah bize öğrendiklerimizi uygulamayı, başkalarına da uygulamada yardımcı olmayı nasip etsin. “ dedi.

 

Belediyelerin işleyişi hakkında öğrencilere bilgi veren Başkan Kavuş, ilçe sınırlarındaki  69 mahallede yaşayan vatandaşların doğumundan vefatına kadar her alanda çalışmalar yapıldığını kaydetti. Muhittin Güzelkılınç İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ise sabah namazı buluşmalarında kendilerine eşlik ederek ikramlarda bulunan Başkan Kavuş’a teşekkür etti.

 

Başkan Kavuş, çorba ikramının adından öğrencilere Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Haber Görselleri

Yayın Tarihi: 30 Aralık Cuma - 2022 11:50:00
Diğer Haberler Tüm Haberler