BAŞKAN KAVUŞ, OYUNU KULLANDI
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turu için oyunu kullandı. Başkan Kavuş, seçimlerin 14 Mayıs’ta olduğu gibi huzur ve barış içinde tamamlanarak sonucun tüm Türkiye için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde oyunu kullandı. Başkan Kavuş’a AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular da eşlik etti. Başkan Mustafa Kavuş, oy kullanmasının ardından yaptığı açıklamada seçimlerin birinci turda olduğu gibi huzur ve barış içinde tamamlanmasını dileyerek sonucun tüm Türkiye için hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

            BAŞKAN KAVUŞ; “VATANIMIZA VE MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN”

 

Türkiye tarihinin en yoğun katılımlı seçimlerini yaşadıklarını hatırlatan Başkan Mustafa Kavuş, açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Seçimlere katılım, insanımızın demokrasiye olan inancının en önemli göstergesidir. Vatandaşlarımız huzur ve sükunet içinde oylarını kullanıyorlar. İşte tüm bunlar öncelikle kazananın demokrasi olduğunun kanıtıdır. Türkiye’nin geleceğini tayin etmek amacıyla tüm milletimizle bugün sandık başındayız. Tüm vatandaşlarımızı oylarını kullanmaya davet ediyor, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinin de huzur ve barış içinde geçmesini ve sonuçlarının ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Haber Görselleri

Yayın Tarihi: 28 Mayıs Pazar - 2023 12:16:00
Diğer Haberler Tüm Haberler