BAŞKAN KAVUŞ, GENÇ KOMEK VE YAZ SPOR OKULU ÖĞRENCİLERİNİN KONUĞU OLDU
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediyesi Yaz Spor Okulu öğrencileri, Genç KOMEK tarafından Dutlu Millet Bahçesi’nde düzenlenen Oyun Kampı’na katıldı. Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’un da eşlik ettiği etkinlikte çocuklar, oyun parkurlarında doyasıya eğlendi.

Meram Yaz Spor Okulu Öğrencileri, Genç KOMEK’in Dutlu Meram Millet Bahçesi'nde düzenlediği eğitim ve oyun kampı etkinliğine katıldı. Öğrencilere eşlik eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, çocuklarla sohbet ederek eğitimlerine katıldı, onlarla birlikte oyunlar oynadı. Çocuklar, eğitim ve eğlencelerine neşe katan Başkan Kavuş’a teşekkür ettiler.

 

            BAŞKAN KAVUŞ; “HER FIRSATTA ÇOCUKLARIMIZIN NEŞESİNE ORTAK OLUYORUZ” 

 

Genç KOMEK’in Dutlu Millet Bahçesi’nde düzenlediği eğitim ve oyun kampında çocuklar ve gençlerle buluşmuş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ziyareti hakkında yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Yaz spor okulu öğrencilerimizi Dutlu Millet Bahçemizdeki oyun kampında ağırlayan Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum. Çocuklarımız, sadece bu şehrin değil tüm ülkenin geleceği. Bu sebeple onların en iyi şekilde yetişmeleri, mutluluk ve sağlık içinde büyümeleri bizler için çok önemli. Bu hedef doğrultusunda Konya Büyükşehir Belediyesi önderliğinde ve örnekliğinde, çocuklarımız için birbirinden değerli pek çok etkinlik düzenliyor, projeler üretiyoruz. Spor okulları da bu çalışmaların en etkin en faydalı meyvelerinden biri oldu. Onların, yaz tatillerini tabletten telefondan bir nebze olsun uzak, spor yaparak, yeni dostluklar kazanarak ve doğa ile iç içe vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Bu noktada motivasyonlarını ve sevinçlerini artırmak amacıyla da sık sık onları ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimiz de de onlarla çok güzel vakit geçirdik, mutluluklarına ortak olduk. Yeni eğitim öğretim yılı başlayacağı için okulumuz yakın zamanda tamamlanacak. Ama biz şimdiden önümüzdeki tatil döneminde okulumuza ve çocuklarımıza daha fazla neler katabilirizin çalışmasına başladık. Allah, eğitimlerimizi sağlıcakla tamamlamayı ve önümüzdeki yaz spor okulu dönemine de sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin.”

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler