BAŞKAN KAVUŞ EYT İLE EMEKLİ OLAN PERSONELLE VEDALAŞTI
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş EYT yasal düzenlemesinden yararlanarak emekli olan personelle vedalaştı. Emekli personellere bundan sonraki hayatlarında sağlık, mutluluk ve başarı dileyen Başkan Kavuş, uzun yıllar boyunca Meram’a ve Meram halkına hizmet vererek emekliliğe hak kazanan personele teşekkür plaketi verdi.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş EYT yasal düzenlemesinden yararlanarak emekli olan personelle vedalaştı. Başkan Kavuş, uzun süredir Meram’a ve Meram Belediyesi’ne verdikleri emeklerden dolayı emekli olan personelin her birine ayrı ayrı teşekkür etti.

 

            BAŞKAN KAVUŞ EYT İLE EMEKLİ OLAN PERSONELE HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

 

Emekli olan personele hayatlarının geri kalan kısmında sağlık, mutluluk ve başarı dileyen Başkan Kavuş, “Sizler, uzun yıllar boyunca Meram’a ve Meram halkına hizmet ettiniz. Bu nedenle bu buluşma bir veda buluşmasından çok bir teşekkür buluşmasıdır. Sizlerle birlikte çok güzel çalışmalara imza attık. İlçemiz için fedakarane çalışmalar sergilediniz. Sizlerle çalışmış olmaktan dolayı bizler her zaman gurur duyduk. Herbirinize hizmetlerinizden dolayı hem kendi adıma hem de Meram adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal ediniz. Bundan sonra yeni bir hayata başlıyorsunuz. Bu yeni hayatınızda da bu kurum sizlerin ikinci evi olmaya devam edecektir”  diye konuştu.

 

Başkan Kavuş, emekli olan personele hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi ve hediye takdim etti.

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler