USTA VE KAVUŞ’TAN SOĞUK HAVADA SICAK ZİYARET
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram’ın merkeze uzak mahallelerinde karla kapanan yolları açan ekipleri ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Usta, özverili çalışmalarından dolayı ekiplere teşekkür etti.

Konya’da etkili olan kar yağışları sonrası, Meram’da yol açma ve buzlanmaya karşı solüsyon çalışmaları sürerken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve AK Parti İl Teşkilatı yöneticileri, yollardaki ekipleri ziyaret etti. Meram ilçe merkezine uzak mahalleler olan Erenkaya, Yatağan ve Sağlık’ta ekiplere sıcak çay ve börek ikramında bulunan heyet, burada vatandaşlarla da sohbet etti.

 

“ÖZVERİYLE ÇALIŞILARAK TÜM YOLLAR AÇIK HALE GETİRİLDİ”

 

Meram’ın merkeze uzak mahallelerinde kar temizleme çalışmalarına devam eden ekiplere selam vermek üzere ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, “Kar yağışları sonrası Meram ilçemizde kapalı olan hiçbir yolumuz bulunmuyor. Ekiplerle 69 mahallede aralıksız şekilde çalışılarak yollarımız açık hale getirildi. Vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluk yaşamaması adına ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalıştı, çalışmaya da devam ediyor. Cumhurbaşkanımızın bizlere, yerel yönetimlerimize, belediye başkanlarımıza verdiği görev ve sorumluluğun en güzel şekilde karşılığını vermeye gayret gösteriyoruz. Özveriyle çalışan tüm ekiplerimize teşekkür ediyor, belediye başkanlarımız nezdinde hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

 

“MERAM’IN DÖRT BİR YANINDA…”

 

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ise, başarılı çalışmaların altında ekip ruhunun olduğunu belirterek, “Gece gündüz demeden, Meram’ın dört bir yanında karlı yolları açan tüm mesai arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Genel Başkan Yardımcısı Usta ve Başkan Kavuş, Sağlık Mahallesi’nde bir kıraathaneyi ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler