BAŞKAN KAVUŞ’TAN GENÇLERİ SEVİNDİREN HEDİYE
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram Fen Lisesi'nde yatılı öğrenim gören öğrencilerle iftarda buluştu. İftar sonrası Başkan Kavuş gençlere 4 GB internet paketi hediye etti. Kavuş, teravih sonrası ise İlçe Başkanı Mustafa Dolular ile birlikte Alpaslan Mahallesi sakinleriyle Emekli Lokalinde bir araya gelerek sohbet etti.

 

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, iftarda Meram Fen Lisesi’nde yatılı eğitim gören öğrencilerin misafiri oldu. Okulun yemekhanesinde öğrencilerle iftarını açan Başkan Kavuş’un lise öğrencisi gençlere bir de hediyesi vardı. Başkan Kavuş, Meram Belediyesi olarak, eğitimlerine katkı sunmak amacıyla gençlere 4 GB internet paketi dağıttı.

 

BAŞKAN KAVUŞ; “GELECEĞİN İNŞASINDA ÖNEMLİ ROLLER ÜSTLENECEKSİNİZ” 

 

            Meram Fen Lisesi’nin, Türkiye’nin en önemli ve değerli okullarından biri olduğuna vurgu yapan Başkan Kavuş, öğrencilere yönelik yaptığı konuşmada, “Sizler, hedefini belirlemiş akıllı gençlersiniz. Büyük çoğunluğunuz Türkiye’nin en saygın üniversitelerinde okuyacaksınız. Geleceğin inşasında önemli roller üstleneceksiniz. Bunun için ailelerinizi bırakıp gelerek fedakarlıkta bulunuyorsunuz. Ve bu fedakarlığı sadece kendiniz için değil, aileniz ve ülkeniz için yapıyorsunuz. Bu bizler için çok değerli. Duaların en çok kabul olduğu zamanlardan biri olan iftar vaktinde, sizlerin anne babasına ve ülkesine hayırlı birer evlat olmanız için dua ediyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

MERAM GENÇLERİNE İNTERNET HEDİYESİ

 

Çocuklar ve gençlerle bir araya gelmenin kendileri için büyük mutluluk olduğunu ifade eden Başkan Kavuş, “Bu mutluluğu kelimelerde bırakmıyor icraatlara da dönüştürüyoruz. MEGA Projemiz kapsamında lise gençliğimiz için E-Spor, Youtube Akademi ve Dijital Tasarım Atölyesi çalışmalarımız başlayacak. Gençlerimizin dijital dünyayı faydalı kullanmalarını sağlamak amacıyla başlatacağımız bu projelere konuya ilgi duyan genç arkadaşlarımızı bekliyoruz. Ayrıca bugün eğitiminiz için belki de en çok ihtiyacınız olan internet paketi hediye edeceğiz. Güle güle kullanmanızı diliyorum. Hediye internet paketi dağıtımlarımızı genç kardeşlerimizle bir araya gelmeye devam ettikçe de sürdüreceğiz. bundan sonra da devam edecek” şeklinde konuştu.

 

            MUSTAFA KOCA’DAN BAŞKAN KAVUŞ’A TEŞEKKÜR

 

Başkan Mustafa Kavuş’un ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca da, “Başkan Kavuş, bu ziyaretiyle de bizleri ve çocuklarımızı çok mutlu etti. Onur verdiler, kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bu mübarek anlarda çocuklarımızın iyi bir geleceklerinin olması ve aileleriyle birlikte gönüllerince güzel hayırlı bir hayat yaşamaları için Cenab-ı Hakk’a dua ediyorum” diye konuştu.

 

KAVUŞ, ALPASLAN MAHALLESİ SAKİNLERİYLE HASBİHAL ETTİ

 

Başkan Kavuş, öğrencilerle birlikte yaptığı iftarın ardından Teravih Namazı’nı AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ile birlikte Alpaslan Mahallesi Sultan Alpaslan Camii’nde kıldı. Namazın ardından teravihten çıkan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Mustafa Kavuş, buradan da Alpaslan Emekliler Lokali’ne geçti. Başkan Kavuş ve Başkan Dolular, gece geç saatlere kadar vatandaşlarla hasbihal ettiler.

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler