BAŞKAN KAVUŞ; “MERAM’IN GELİŞİMİNDE BASINIMIZIN DESTEĞİNİ HEP HİSSETTİK”
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kavuş, Meram’ın gelişimi için yaptıkları çalışmalarda basının desteğini her zaman yanlarında hissettiklerini belirtti.

 

            Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü deolayısıyla yayımladığı basın açıklamasında basın emekçilerinin gününü kutladı.

 

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN FEDAKARLIKLARLA ÇALIŞIYORLAR”

 

Gazetecilerin kamuoyunun haber alma hakkını en güzel şekilde kullanabilmesi adına gece gündüz demeden büyük fedakarlıklarla çalıştığını kaydeden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Millet, insanlık ve mazlumların tarafında saf tutmuş, çabalayan, mücadele veren her bir gazeteci hangi platformda görev yaparsa yapsın hayatın gerçek kahramanlarıdır. Geçmişte dönem dönem vesayet aracı olarak kullanılan medya, artık büyük çoğunlukla demokrasi, özgürlük aracı ve milletten taraf bir yapıya kavuştu. Ülkemizin son yirmi yıl içinde her alanda yakaladığı büyük başarının perde arkasında basınımızın önemli bir payı vardır. Devletin milletiyle el ele büyük hedeflere koşar adım ilerlemesinde en önemli rollerden birini bu dönemde medyamız ve gazetecilerimiz üstlenmiştir” dedi.

 

“MERAM’IN GELİŞİMİNDE YEREL BASINIMIZ ÖNEMLİ BİR UNSUR”

 

Meramın gelişiminde yerel basının çok önemli bir unsur olduğunu kaydeden Başkan Kavuş, “Meram özelinde, ilçemizin gelişimi, değişimi  ve dönüşümü için atılan her hayırlı ve güzel adımda hemşehrilerimiz yanlarında basınımızı ve basın emekçilerini buldu. Her güzelliğe ilk ve en önemli destek gazetecilerimizden ve medya mensuplarımızdan geldi. Böylesi değerli bir destek bizler ve hemşehrilerimiz için paha biçilemez kıymettedir. Bu nedenle her bir basın emekçimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu vesile ile tüm gazetecilerimizin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, vefat eden gazetecilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Görevlerine devam eden basın çalışanlarımıza başarılar temenni ediyorum” şeklinde görüş belirtti.

Diğer Haberler Tüm Haberler