BAŞKAN KAVUŞ BELEDİYE ÇALIŞMALARINI MHP'Lİ HEYETE ANLATTI
Ara
Hızlı Menü
Diğer Haberler
Tüm Haberler
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Milliyetçi Hareket Partisi Meram İlçe Teşkilatı mensuplarını konuk ederek, belediye çalışmaları ile ilgili sunum gerçekleştirdi. Başkan Kavuş, verilen destekle güzel çalışmaların daha da güzel hale geldiğini belirterek Meram’ın gelişiminde ortak aklın önemine dikkat çekti.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Milliyetçi Hareket Partisi Meram İlçe Başkanı Mahmut Yaman ve ilçe teşkilatı yöneticilerini Fahrünnisa Hatun Kültür Merkezi’nde misafir etti. Meram Belediyesi’nin öne çıkan çalışmaları ile ilgili sunum gerçekleştiren Başkan Kavuş, hayata geçirilmesi planlanan yatırımlar konusunda da bilgiler verdi.

 

“7’DEN 70’E TÜM BİREYLERİYLE BİZ MERAM’IZ”

 

Başkan Kavuş, Milliyetçi Hareket Partisi mensuplarına yönelik yaptığı konuşmada, şehirlerin gelişiminde ortak aklın önemine dikkat çekerken “Huzurun adresi Meram’da dini, dili, ırkı, siyasi görüşü ne olursa olsun, hep birlikte kardeşçe yaşamımızı sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana çok güzel bir sinerji oluştu. Şehirleri imar ederken, ‘ben yaptım ve oldu’ mantığından uzak durmaya çalışmak çok önemli. Her zaman farklı fikir ve görüşler, ihtiyaçlara daha net cevap verebilmek adına bize yön gösterdi, gösteriyor. Çünkü biz 7’den 70’e tüm bireyleriyle birlikte Meram’ız” şeklinde konuştu.

 

“GÜZEL İŞLER VERİLEN DESTEKLE DAHA DA GÜZEL HALE GELDİ”

 

Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarının, Meram’da yapılan tüm hizmetlerde destekleriyle yanlarında olduklarını belirten Başkan Kavuş, “Güzel işleri, size güven duyan ve yapıcı görüşlerini paylaşanların desteğiyle daha da güzel hale getirirsiniz. AK Parti teşkilatlarımızın yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarının da yanımızda olarak bizlere destek vermesi çok kıymetli. Gayretimiz, siyasi görüşünü gözetmeksizin hemşehrilerimizin daha da güzel bir Meram’da yaşıyor olabilmesi içindir. Siyasetin de ötesinde Meram’daki kardeşlik ikliminin hiç bozulmamasını temenni ediyorum” cümlelerini kullandı.

 

MHP Meram İlçe Başkanı Mahmut Yaman ise, meclis üyesi olarak görev yaptığı Meram Belediyesi’nde çalışmaların birebir içerisinde olduğunu kaydederek Başkan Kavuş ve ekibine teşekkür etti.

 

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş konuşmaların ardından tamamlanan ve plan aşamasındaki çalışmalara yönelik kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi

Haber Görselleri

Diğer Haberler Tüm Haberler