EURODESK
Eurodesk Temas Noktaları Buluştu

Konya’da faaliyette olan Eurodesk Temas Noktaları´nın temsilcileri, Meram Belediyesi´nin Eurodesk Temas Noktası olarak akredite edilmesi dolayısı ile hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Meram Belediyesi Euredesk Temas Noktası Yetkilileri, Konya'daki Eurodesk Temas Noktaları'nın temsilcileriyle bir araya geldi.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Eurodesk Temas Noktası temsilcilerinden Mustafa Yılmaz ve Mevlüt Aydoğmuş, Selçuk Üniversitesi Avrupa Gençlik Topluluğu (EYSA) temsilcisi Hakan Karabulut, Konya Büyükşehir Belediyesi Kılıçarslan Gençlik Merkezi Temsilcisi Ahmet Furkan Özyakar ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eurodesk Temas Noktası Temsilcisi Bilal Yavaş’ın gerçekleştirdiği ziyarette; hayırlı olsun mesajları yanında birlik ve beraberlik içinde hareket etme, proje ve bilgilendirme ağı ortaklıklarının kurulması yönünde kararlar alındı. 

Meram Belediyesi temsilcilerince şu ifadelere yer verildi. Eurodesk, gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağlayan Avrupa’nın bilgi ağıdır. Belediyemiz de Eurodesk'in Konya'daki temas noktalarından biri oldu. Konya'daki diğer temas noktaları temsilcilerinin yaptığı bu ziyarette önemli fikir teatisinde bulunduk diyerek ziyaretden memnuniyetlerini ifade ettiler.

 

 

Oluşturulma Tarihi : 30.09.2015